سازمان برنامه و بودجه کشور

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس

در دیدار دکتر نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با حضرت آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز انجام گرفت؛ ارائه گزارش عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در 18 ماه گذشته(آذر 1398 تا خرداد 1400) و رئوس اقدامات مورد نظر در سال
در دیدار دکتر نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با حضرت آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز انجام گرفت؛ ارائه گزارش عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در 18 ماه گذشته(آذر 1398 تا خرداد 1400) و رئوس اقدامات مورد نظر در سال

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس روز یک شنبه مورخ 1400/04/27 با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، با حضرت آیت الله دژکام دیدار و گفت و گو کرد.

🔸به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، دکتر نوروزی در ابتدای این دیدار گزارشی از ظرفیت‌های مالی و توسعه‌ای تصریح شده در ماده واحده و تبصره‌های قانون بودجه سال 1400 و همچنین اعتبارات قابل جذب از محل جداول 9،7 و پیوست شماره یک قانون بودجه ارائه داد.
🔹وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: استان فارس با برخورداری از پیشینه‌ای تاریخی و جایگاهی ارزشمند در فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی - اسلامی، حائز نقشی برجسته در اقتصاد کشورمان است.
🔸رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به سهم بالای استان از جمعیت و وسعت کشور و ایفای نقش مرکزیت در تولید و ارائه خدمات برتر برای استان‌های هم‌جوار، استان‌های جنوب ایران و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کرد و از ضرورت توجهی بیش از پیش به قابلیت‌ها و مسائل اساسی توسعه‌ی استان خبر داد.
🔹دکتر نوروزی در عین حال خاطر نشان ساخت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به‌عنوان مغز متفکر نظام برنامه‌ریزی، مأموریت مهم راهبری و رصد فرآیند توسعه‌ی استان را عهده‌دار است.
🔸وی، تحقق اهداف توسعه را مستلزم حرکت مبتنی بر برنامه و نظارت مستمر بر چگونگی اجرای برنامه دانست و تصریح کرد: علاوه بر رسالت توسعه‌ای ‌فوق‌الذکر، طراحی و تدوین برنامه‌ی عملیاتی و اجرایی سالانه و مجموعه فعالیت‌ها و اقدام‌های مورد نیاز برای تحقق اهداف برنامه در دستور کار سازمان قرار دارد.
🔹رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در بخش پایانی سخنانش، یک نسخه کتاب گزارش رئوس مهم‌ترین اقدام‌های انجام شده در این سازمان در فاصله آذر 1398 (ابتدای پذیرش مسئولیتش به عنوان ریاست سازمان) تا خرداد 1400 را تقدیم نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز نمود و تاکید کرد: این کتاب نقشه راهی برای تحقق برنامه‌های عملیاتی سالانه و اقدام‌های مورد نظر سازمان برای سال 1400 می‌باشد.
🔸لازم به ذکر است، حضرت آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه شیراز نیز در این دیدار که بیش از یکساعت به طول انجامید، ضمن تقدیر از دکتر نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس بابت اقدامات ارزنده در توزیع و تخصیص عادلانه اعتبارات بین دستگاه های اجرایی و همچنین پروژه های عمرانی استان، بر ضرورت تامین اعتبار مسائل و مشکلات اولویت دار استان به خصوص در حوزه رفع مشکلات بودجه ای مناطق دارای تنش آبی استان تاکید کرد.

📊سایت اینترنتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس
📊https://www.mpo-fr.ir
📊مجله خبری در ایتا
📊https://eitaa.com/news_mag
📊مجله خبری در سروش
📊 @News_Ma

۱۴۰۰/۰۴/۲۷

گالری تصاویر